Stockholm

Vårt kontor ligger centralt i Stockholm, på Kammakargatan.

Parkeringsplatser finns i husets källare (infart Luntmakargatan 51).

Telefon växel: 08-462 67 10 (8,30-16,30)

Andreas Berggren Camilla Andersson
Auktoriserad revisor Auktoriserad revisor
070-393 09 36 070-388 44 39
andreas.berggren@mtrevision.se camilla.andersson@mtrevision.se
Christian Johansson Christopher Halldén
Auktoriserad redovisningskonsult Revisor
08-462 67 15 076-192 60 20
christian.johansson@mtrevision.se christopher.hallden@mtrevision.se
Dmitri Kristensson Fredrik Åborg
Revisor Auktoriserad revisor
073-622 57 24 070-964 74 44
dmitri.kristensson@mtrevision.se fredrik.aborg@mtrevision.se
Liliyan Abdiyo Linda Johansen
Redovisningskonsult Auktoriserad revisor
070-209 09 34 070-587 12 16
liliyan.abdiyo@mtrevision.se linda.johansen@mtrevision.se
Malin Ståhl Margot Benisch
Revisor Godkänd revisor
076-037 43 29 070-750 27 30
malin.stahl@mtrevision.se margot.benisch@mtrevision.se
Maria Kåhlman Olle Kannö
Revisor Auktoriserad revisor
076-160 07 90 08-462 67 17
maria.kahlman@mtrevison.se olle.kanno@mtrevision.se
Per Eklund Ricardo Olivares
Revisor Revisor
08-462 67 20 0761-99 85 00
per.eklund@mtrevision.se ricardo.olivares@mtrevision.se
Robert Malmer Susanne Sander
Auktoriserad revisor Administratör
076-111 10 98 08-462 67 12
robert.malmer@mtrevision.se susanne.sander@mtrevision.se
Tobias Benne Vahid Ashkani
Godkänd revisor Revisor
070-214 61 11 073-500 01 76
tobias.benne@mtrevision.se vahid.ashkani@mtrevision.se
Göran Fritzell
Senior Tax Advisor
070-855 75 57
goran.fritzell@mtrevision.se