Stockholm

Vårt kontor ligger centralt i Stockholm på Kammakargatan 22.

Parkeringsplatser finns i husets källare (infart Luntmakargatan 51)

Telefon växel: 08-462 67 10 (8,30-16,30)

Amanda Mazloomian Svalland

Revisor

076-781 17 17

amanda.svalland@mtrevision.se

Annica Mattsson

Revisor

070-959 57 57

annica.mattson@mtrevision.se

Christian Johansson

Auktoriserad redovisningskonsult

08-462 67 15

christian.johansson@mtrevision.se

Fredrik Åborg

Auktoriserad revisor

070-964 74 44

fredrik.aborg@mtrevision.se

Linda Johansen

Auktoriserad revisor

070-587 12 16

linda.johansen@mtrevision.se

Margot Benisch

Godkänd revisor

070-750 27 30

margot.benisch@mtrevision.se

Olle Kannö

Auktoriserad revisor

08-462 67 17

olle.kanno@mtrevision.se

Ricardo Olivares

Auktoriserad revisor

076-199 85 00

ricardo.olivares@mtrevision.se

Susanne Forslund

Administratör

08-462 67 12

susanne.forslund@mtrevision.se

Andreas Berggren

Auktoriserad revisor

070-393 09 36

andreas.berggren@mtrevision.se

Camilla Andersson

Auktoriserad revisor

070-388 44 39

camilla.andersson@mtrevision.se

Felix Anderhagen

Revisor

076-323 56 56

felix.anderhagen@mtrevision.se

Göran Fritzell

Senior Tax Advisor

070-855 75 57

goran.fritzell@mtrevision.se

Maria Kåhlman

Revisor

076-160 07 90

maria.kahlman@mtrevison.se

Per Eklund

Revisor

08-462 67 20

per.eklund@mtrevision.se

Robert Malmer

Auktoriserad revisor

076-111 10 98

robert.malmer@mtrevision.se

Tobias Benne

Godkänd revisor

070-214 61 11

tobias.benne@mtrevision.se