Stockholm

Vårt kontor ligger centralt i Stockholm, på Kammakargatan.

Parkeringsplatser finns i husets källare (infart Luntmakargatan 51).

Telefon växel: 08-462 67 10 (8,30-16,30)

Andreas Berggren Camilla Andersson
Auktoriserad revisor Auktoriserad revisor
070-393 09 36 070-388 44 39
andreas.berggren@mtrevision.se camilla.andersson@mtrevision.se
Christian Johansson Fredrik Åborg
Auktoriserad redovisningskonsult Auktoriserad revisor
08-462 67 15 070-964 74 44
christian.johansson@mtrevision.se fredrik.aborg@mtrevision.se
Liliyan Abdiyo Linda Johansen
Redovisningskonsult Auktoriserad revisor
070-209 09 34 070-587 12 16
liliyan.abdiyo@mtrevision.se linda.johansen@mtrevision.se
Malin Ståhl Margot Benisch
Revisorsassistent Godkänd revisor
076-037 43 29 070-750 27 30
malin.stahl@mtrevision.se margot.benisch@mtrevision.se
Maria Kåhlman Olle Kannö
Revisorsassistent Auktoriserad revisor
076-160 07 90 08-462 67 17
maria.kahlman@mtrevison.se olle.kanno@mtrevision.se
Per Eklund Ricardo Olivares
Revisor Revisorsassistent
08-462 67 20 0761-99 85 00
per.eklund@mtrevision.se ricardo.olivares@mtrevision.se
Robert Malmer Sandra Eklund
Auktoriserad revisor Revisorsassistent
 076-111 10 98 076-192 60 20
robert.malmer@mtrevision.se sandra.eklund@mtrevision.se
Susanne Sander Tobias Benne
Administratör Godkänd revisor
08-462 67 12 070-214 61 11
susanne.sander@mtrevision.se tobias.benne@mtrevision.se
Göran Fritzell
Skatterådgivare
070-855 75 57
goran.fritzell@mtrevision.se